היי, אני

הסיפור שלי מתחיל עוד כשהייתי קטנה ובכל פעם שהורי אמרו לי לעשות דבר מה, דרשתי לדעת: ״אבל למה? תסבירו לי למה״.
הייתה לי איזושהי ידיעה פנימית שחייב להיות הסבר הגיוני מאחורי כל דבר שקורה לנו בחיים. ששום דבר לא יכול לקרות סתם ככה בלי סיבה.
בראייה לאחור, התכונה שהפכה אותי לילדה מאתגרת היא זו שהובילה אותי להיות יועצת, מטפלת, מורה ומאמנת מדויקת ונחושה, שמרגישה את הניואנסים הכי קטנים ו-(כמעט) כלום לא נסתר מעיניה.

אמנם כבר בגיל 6 הצהרתי שאהיה עו"ד ממולחת, אעשה צדק ואשנה את העולם
אבל בגיל 30 אחרי שהגשמתי את המשימה בהצלחה, הבנתי ששם לא נמצאת התשובה.
אז יצאתי למסע (קצת מפחיד אני מודה). השארתי מאחור את הטייטל המרשים, ההכנסה הבטוחה והתעודות שעל הקיר.
החלטתי שלא משנה מה, אני אמצא את התשובה.
למה אני כאן, מה הטעם?
ובכלל, מהי השליחות שלי בעולם?
למזלי הדרך לא הייתה ארוכה עד שפגשתי את הדבר שגרם לי להרגיש שחזרתי הביתה. שכאן נמצאת התשובה. טיפול, ייעוץ וריפוי רגשי באמצעות חיבור לתת המודע.

שיטות תטא הילינג וריקול הילינג

משלבות בין רוח לחומר, בין הגיון ומדע לאינטואיציה. התמקצעות בשילוב בין הטכניקות, אפשרה לי גישה ישירה אל תת המודע של עצמי ושל אחרים (שנתנו את הסכמתם) ויכולת לראות מה תוקע אותם.
הבנתי שכל השנים, מה שרציתי תמיד היה לעזור לאנשים, להרים אותם, לסייע להם להבין מהי המטרה הגבוהה של כל מה שהם עברו בחיים ואיך להכיר את עצמם באמת, בלי המסיכות שכולנו עטינו על עצמנו כששכחנו את תמימות הנעורים.
במשך עשור, התמסרתי ללימוד והעמקה בשיטות ריפוי ששינו את חייהם של מאות אלפי אנשים ברחבי העולם.
למדתי מספר רב של קורסים אצל ד"ר ג'ילבר רנו מייסד שיטת הריקול הילינג, שמגיע מקנדה להכשיר מטפלים בישראל, וטסתי אינספור פעמים לויאנה סטייבל מייסדת שיטת התטא הילינג על מנת שתסמיך אותי באופן אישי ללמד ולהכשיר בעצמי מטפלים בכירים בשיטה.
צברתי מאות שעות טיפול בקליניקה, בזום ובקורסי מורים בחו"ל, וזכיתי להכשיר מאות מטפלים מוכשרים.
אבל הכי חשוב – סוף סוף הגעתי לתחושת השלמה, סיפוק ומימוש עצמי.
מצאתי את הסיבה למה באתי לעולם, ומדוע כל האתגרים שחוויתי עד כה, היו המתנות הכי גדולות שהיקום נתן לי, כדי להצליח ולהצטיין בייעוד שלי כמורת דרך.

מה מייחד את הגישה שלי?

בריפוי באמצעות תת המודע אני מאתרת ומטפלת בצורה ממוקדת בשורש שיצר את האתגר מלכתחילה, ולא מבזבזת זמן יקר על התעסקות בסימפטומים של הבעיה (כיון שזה רק יגרום לנו להסתובב במעגלים מבלי ליצור שינוי אמיתי).

על אף הזמן הרב שחלף מאז תחילת דרכי, עדיין חקוק בראשי משפט שאמר לי אחד מהמורים הראשונים שלי –

"זכרי אמילי, אנחנו לא מטפלים במחלות. אנחנו מטפלים בבני אדם. כמו שתת המודע שלהם יצר את הדפוס המאתגר כך הוא גם יכול לשנות אותו".

ההתמחות הייחודית שלי היא ייעוץ, אימון וטיפול רגשי באמצעות שיחת וידאו ב'זום', בנשים ישראליות שמתגוררות בארץ או בחו“ל.

ב- 9 השנים האחרונות טיפלתי במאות נשים בארץ ובעולם בסוגיות רגשיות, רפואיות, רוחניות ומנטליות בכל תחומי החיים (מציאת ייעוד, בעיות פריון, הריונות בסיכון, מימוש והגשמה עצמית, שפע כלכלי, מחלות ותסמינים פיזיים, קשיי תקשורת משפחתיים, אובדן זהות, פגיעות מיניות ישנות, דימוי גוף והפרעות אכילה, זוגיות בקשיים, צומת דרכים וקושי לקבל החלטות וכו‘).

באמצעות אינטואיציה חזקה, יכולת לוגית והניסיון המעשי שצברתי, ביכולתי לזהות תוך זמן קצר את שורש הבעיה איתה מתמודד האדם, והאופן שבו הוא משחזר אותה שוב ושוב לאורך חייו.

בתהליך הטיפול אני נעזרת בטכניקות וכלים מגוונים מעולם הטיפול, ייעוץ ואימון שמותאמים לאישיות האישה שמולי, ומאפשרים לה להתחבר לעוצמות שבה ולחוש מוגנת ומלאת תקווה לפתור אחת ולתמיד את ה"לופ" בחייה.

איזה עוד כלים יש לי

מכיון ורוב הדפוסים התת מודעים שלנו נוצרים בעת הינקות וילדות בחיק המשפחה הגרעינית, אני נעזרת בטכניקות שפיתחתי למפגש וריפוי עם הילדה הפנימית. כל אחת מאיתנו נושאת בתוכה חרטות, כאב או אשמה מתקופת הילדות, מה שעלול לגרום לתחושת דחייה או הדחקה של הילדה שהיית. ניתוק מהילדה הפנימית שבתוכך יוצר נטישה והתרחקות מהחלק הכי אותנטי שלך שנושא עימו את החלומות ומתנות הכי חשובים בחייך. תהליך חיבור מחודש לילדה שבתוכך וסליחה לעבר, יעניק לך אומץ, אהבה עצמית, בהירות מחשבתית ובוסט של אנרגיה להגשים את עצמך מבחינה רגשית, רוחנית, כלכלית, תודעתית וזוגית.

לעתים נחווה אירועי חיים בלתי מובנים שיקשו עלינו להמשיך הלאה, לקבל החלטות ולהצליח להשלים עם מציאות מסוימת שכביכול נכפתה עלינו. שיטת נומרולוגיה טיפולית – ייעוד הנשמה מאפשרת לי לאבחן בצורה מאוד מדויקת (עוד לפני המפגש הראשון) אילו שיעורים רוחניים באת ללמוד כאן בעולם. מדוע פגשת אנשים מסוימים שהכאיבו לך ולמה את מתקשה לשחרר, מהו הייעוד האמיתי שבאת להגשים ואלו מתנות יקרות ערך טמונות בך על מנת לממש את השליחות שלך בעולם הזה. המפה הנומרולוגית יכולה להראות עיתויים חיוביים ברמת השנה, חודש ויום למעבר או קניית דירה, מציאת זוגיות ובדיקת התאמה, פריון, לימודים, טיולים ומקום מגורים מדויק.

למה הקמתי את האתר הזה ?

בשבילי האתר הזה הוא סוג של הגשמת חלום. מקום שבו אוכל להעניק מהמתנות שלי לנשים ישראליות בכל רחבי הגלובוס.
מרחב של שפיות, הנאה ולמידה שיפיץ ברבים את סודות תת המודע, וכיצד ניתן לרתום אותו לטובתנו ולייצר שינוי בתודעה.
השקעתי מחשבה רבה ויצירתיות בכל פרט באתר כדי להפוך את הידע לנגיש ופרקטי לכולן (גם אם את חדשה בתחום ועד היום לא יצא לך לעשות עבודת התפתחות עצמית).
מקווה שתהני מהמסע כאן ותקבלי ערך מוסף, השראה, תובנות ותקווה,
לפחות כפי שאני נהנתי ליצור ולברוא את הבית הוירטואלי הזה, להכרות מעשית עם תת המודע.